بلاگ

برای خرید کریر نوزاد باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

کریر نوزاد

حمل و نقل کودک دلبندتان یکی از نکاتی هست که حتما باید به آن توجه ویژه داشته باشید. مکانی که کودک در آن می‌نشیند، می‌خوابد و دراز می‌کشد باید حتما نرم و راحت باشد. در ارتباط با خرید کریر نوزاد نیز حتما باید به یک سری نکاتی توجه ویژه داشته باشید.

کریر نوزاد باید حتما برای کودک نرم و راحت باشد. اگر بخواهید به مسافرت طولانی بروید، باید حتما کودک را داخل کریر قرار دهید. پس باید مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه داشته باشد تا کودکتان در حین سانحه آسیبی نبیند.

نکات خرید کریر نوزاد

برای خرید کریر نوزاد شما باید یک عنوان یک مادر یا پدر دانا یک سری مواردی را در حین خرید، مورد توجه قرار دهید. یادمان باشد که راحتی کودک بسیار موضوع مهمی است. پس به نکات زیر در هنگام خرید کریر نوزاد توجه ویژه داشته باشید:

نکاتی در خصوص ایمنی کریر نوزاد

باید حتما کلیه‌ی موارد ایمنی را دارا باشد. مثلا حتما باید دارای محافظ سر باشد تا کودک در حین حادثه آسیب نبیند. به عبارتی بایسد استاندارد‌های لازم را داشته باشد.

همچنین بخوانید : راهنمای خرید کالسکه نوزاد

دارای قابلیت محافظ سر باشد

نوزاد به دلیل اینکه نمی‌تواند گردن و سر خود را کنترل کند، بایید حتما کریری را برای او تهیه نمایید که بتواند از او محافظت کند. و سر نوزاد را در حالت ایمن و ثابت نگه دارد. باید حتما حفاظت از سر نوزاد شما را، تا مدت زمان 9 ماهگی ساپورت کند.

دارای قابلیت نصب در صندلی‌های مختلف خودرو‌ها

صندلی خودرو‌ها به دلیل تنوع بالای مدل‌های خودرو‌ها، با هم دیگر فرق می‌کند. یک کریر نوزاد خوب باید حتما با صندلی‌های مختلف، مطابقت لازم را داشته باشد. شما با استفاده از برچسب یونیورسیال متوجه می‌شوید که این کریر می‌تواند بر روی همه‌ی صندلی‌ها، نصب شود.

کریر نوزاد

یک کریر نوزاد خوب باید کمربند مناسبی داشته باشد

کریر نوزاد باید حتما کمربند مناسبی داشته باشد. و کمربند باید بگونه‌ای بسته شود که موجب اذیت و آزار کودک شما نشود. و موجب گریه‌ی کودک نشود. مهم‌ترین ویژگی یک کریر نوزاد خوب داشتن کمربند بسیار مناسب و با دوام می‌باشد.

نصب و تمیزی آسان

کریر باید به راحتی بر روی صندلی خودرو چفت شود. و همچنین جنس آن باید به گونه‌ای باشد تا با یک دستمال تمیز شود. کریری را بخرید که آلودگی‌ها و کثیفی را سریع به خودش جذب نکند و راحت تمیز گردد.

دارای قابلیت تنظیم زاویه‌ی صندلی باشد

یک کریر خوب و بادوام و با کیفیت باید به گونه‌ای ساخته شده باشد که بتوانید به طور بسیار آسان و راحتی آن را حمل و نقل کنید. یعنی شما باید بتوانید با یک دست زاویه‌های ان را تنظیم کنید. مثلا در حالتی که نوزاد خوابیده است باید بتوانید با یک دست کریر را در حالت خوابیده قرار دهید. و یا در زمانی که نوزاد یا کودک بیدار است باید با یک دست کریر را طوری تنظیم کنید، که در حالت ایستاده قرار بگیرد. این ویژگی بسیار مهم می‌باشد. یعنی باید قابلیت تنظیم زاویه‌ی صندلی، بسیار راحت و آسان صورت بگیرد.

نرم و راحت باشد

یک کریر نوزاد خوب، باید بسیار نرم و راحت باشد. یعنی جنس روکش کریر نوزاد و یا جنس پارچه‌ی آن باید به گونه‌ای باشد که کودک را اذیت نکند. و برای پوست لطیف او حساسیت ایجاد نکند.

کریر نوزاد

همچنین بخوانید : آموزش رفتار با کودکان

سخن پایانی

نکاتی که خدمتتان عرض نمودیم، از سری نکات مهمی است که باید در هنگام خرید کریر نوزاد توجه ویژه داشته باشید. حتما دقت کنید که مهم‌ترین نکته در حین خرید، آرامش و ایمنی کودک شماست. کریر را باید به گونه‌ای انتخاب کنید تا کودک شما در همه‌ی شرایط مثلا: در زمان‌های خواب، بیداری، زمان‌های خستگی و بیقراری‌اش، بسیار راحت باشد. و صندلی او را اذیت نکند و موجب بدتر شدن شرایط نشود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 10 =